Individualios veiklos mokesčių
skaičiuoklė

Vykdote individualią veiklą pagal pažymą? Naudokitės skaičiuokle nemokamai ir sužinosite, kiek mokesčių privalote mokėti. Žemiau pasirinkite Jūsų veiklai taikomą Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifo dydį, sąnaudų tipą ir įveskite gautas pajamas. Jeigu kyla klausimų ir norite daugiau sužinoti apie individualios veiklos mokesčių sistemą, spauskite čia.
15% procentų tarifas taikomas laisvųjų profesijų veiklos atstovams. Tai – profesija, kuria reikiamą kvalifikaciją turintis asmuo verčiasi asmeniškai ir profesiniu atžvilgiu nepriklausomai, teikdamas intelektines paslaugas, įskaitant ir teisinę (pavyzdžiui, advokato, notaro ar antstolio), taip pat žurnalisto, psichologo, maklerio, brokerio, architekto, dizainerio, gydytojo ir panašią veiklą. Kitoms profesijoms taikomas 5% procentų mokestinis tarifas. Daugiau apie laisvąsias profesijas skaitykite čia.
 • Logo vmi
  GPM (15%)
  Gyventojų pajamų mokestis.
  0,00 €
 • Logo sodra
  VSD + PSD
  Valstybinio socialinio draudimo (VSD) ir
  privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmoka.
  0,00 €
 • Iš viso mokesčių: (0%)
  0,00 €
  *
 • Grynasis pelnas:
  0,00 €
  *
* Skaičiuoklėje pateikiamas rezultatas yra bendrinio pobūdžio. Čia neįtrauktas pensijos kaupimo bei sumokėtų einamųjų metų sveikatos draudimo įmokų skaičius. Norėdami sužinoti tikslią mokėtinų mokesčių sumą, išmėginkite individualios veiklos apskaitos sistemą „CFlow“ nemokamai.
Jau turite individualios veiklos pažymą?
Užsisakykite „CFlow“ dabar ir 50 dienų buhalterinės apskaitos sistema
naudokitės nemokamai.
Išmėginkite dabar!
App